Osta pass

100 passi hinnaga 250€ on müügil Fientas 

Hungerburg2024 passe on 100 ja nii jääbki. Sa ei tea, mis see on, aga sa pead seda saama. Märk sellest, et Tartu Uus Teater pole sind veel alt vedanud. Äkki nüüd?

Passiga tagad eksklusiivse sissepääsu kõikidele sündmustele ja aladele – nii neile, mis ligipääsetavad paljudele, kui neile, millel juurdepääs vaid sulle. Teekond on kureeritud ja jagatud 5 päeva peale. QR-koodi, millega avanevad 14.–18. augustil Narva-Jõesuus Mereranna puhkekodu uksed, saadame koos täisprogrammiga mais 2024.

Pass ei sisalda majutust, ent kiirematel ostjatel on võimalik see soodushinnaga Nooruse hotellides broneerida. Info ja majutussoovitused ning muu praktiline info on leitav Hungerburg2024 saatkonnast

Üksikpiletid tulevad müügile oktoobris

Programm ja teostus

Uue Teatri 
loominguline
administratiivne
tehniline tiim
+ erikülalised

Esietendus

14. augustil 2024
Mereranna puhkekodus, Narva-Jõesuus

Kestus

5 päeva

See on kobarlavastus. Või siis festival. Või eikumbki. 
Pole ei teatrifestival ega muusikafestival ega kunstifestival. Pigem kõik koos. Või on olulisem kogemus? Igaüks saab valida, millest osa saab, kogemus on erinev. Nagu spaa, kus saad kokku panna oma hoolitsuste paketi.  Iga päev on sama kava, variatsioonidega, kuid seda on palju, ühe päeva ja õhtuga seda ära ei vaata. Peab tegema valiku. 

Valikus on lavastused, filmid, näitused, kontserdid, privaatsed sessioonid ja avalikud installatsioonid. Kõik on loodud sellesse toimumispaika, viieks päevaks. Kõik on iseseisvad teosed, kuid koos, ühes kohas ja ajas võimendavad üksteist. Tuleb kohale tulla ja olla. Teha oma programm ja usaldada voogu.

Ühed sündmused on suurearvulised, teised privaatsed. Enamasti kindlal kellaajal, mitu korda päevas. See kõik on plaani osa. Kindlasti tekib küllastuse moment, tahaks lihtsalt olla. Selleks on loodud kureeritud vaheala. On kinnine vaheala ja avatud linna-ala, kuhu pääseb ligi ka piletita. On paar erinevas stiilis baari ja kontsertpaika, kus igal õhtul esinevad erinevad kollektiivid. Nagu ikka sanatooriumis. Oli.

See kõik toimub vaid 1 kord, 1 suvel, 1 kohas, Narva-Jõesuus Mereranna puhkekodus, mis on viimased aastad olnud suletud.

Kõigepealt tulevad müüki 100 passi.
Pass tagab 5 päeva jooksul sissepääsu kõikidele sündmustele korraldajate poolt ettevalmistatud järjekorras. Üksikpiletid eri sündmustele jõuavad müüki sügiseks. Me teame programmi küll, suures osas, aga me lihtsalt veel ei ütle. Passid tuleb osta puhtalt usalduse pealt. Hiljem, kui kogu programm on avalik, saab kokku panna oma teekonna oma hoolitsustega. Aga see on juba kallim lõbu.


Miks Hungerburg? Miks 2024?
Narva-Jõesuu esimest nime Hungerburg kasutati esmakordselt 28.08.1684. Legendi järgi tuli selline nimi Narva-Jõesuule saksa kaupmeestelt, kes merehätta jäädes rannast toitu ei leidnud. Hungerburgi nimi säilis ametidokumentides kuni 1922. aastani. 

28.08.2019 kaotas Ida-Virumaa Lõuna-Eestile kultuuripealinna tiitli. Me olime siis ka siin. Meil polnud punkte kummagi piirkonna programmis. Et Eesti kummuli ei läheks, kui kõik tuleval suvel lõunasse sõidavad, tuleme ise tagasi itta.


Toimumispaik, Mereranna puhkekodu.
See on üks mastaapsematest puhkeasutustest, mis nõukogude perioodil Narva-Jõesuusse rajati. Kompleksi rajamine sai alguse 1962. aastal, kui Narvas paiknevale salastatud sõjatehasele „Baltijets” (kuni 1966. aastani ametliku nimetusega „Почтовый ящик (П/Я) 22”) eraldati Narva-Jõesuus maatükk puhkekodu rajamiseks. Eraldatud krunt oli kuurortasulas kõige kesksemal ja elitaarsemal asukohal – linnapargi merega piirnevas osas kummalgi pool kuursaali juurest algavat peapromenaadi (praegu A. Hahni tänav). Hoone I korpuse asemel paiknes enne II maailmasõda kuurordi üks visiitkaarte hotell „Villa Capriccio”. Baasist kujunes üleliidulise tähtsusega puhkeasutus. Kompleksi esimene korpus valmis 1969, teine 1974 ja basseinikorpus 1976. Hungerburg2024 toimub nii esimeses korpuses, basseinikorpuses, Hahni tänaval korpuste vahel kui ka rannas.

Hungerburgi saatkond
Kuigi oleme mitmekülgselt andekad, siis vahetult korraldame vaid Hungerburg2024 piletite eelmüüki. See tähendab, et ükski pass ega pilet ei sisalda transporti ega majutust. Sellele vaatamata oleme viimase 5 aasta jooksul saanud Ida-Virumaalt üksjagu know-how'd ja omajagu häid sõpru. Iseenda kogemused ja sõprade soovitused koondame Hungerburgi saatkonna lehele, kust leiab praktilist infot ja soovitusi majutuse, transpordi, söögikohtade, vaatamisväärsuste jm olulise, ka kõige olulisema — Narva-Jõesuu kohta.  Täiendame lehte terve aasta jooksul, muidugi on ta alguses hõredam, kui pärast. Niiet kui kohe ei leia, mida vaja, siis ära heida meelt — äkki hiljem leiad.

Arusaadavalt sügeleb praegu paljudel passiostmissoov, aga küsimus on, et mis must edasi saab, kas magama peab lageda taeva all. See ongi üks küsimus, millele Hungerburgi saatkond vastuseid pakub (etteruttavalt, et ei pea, kui just ise ei taha...)

Hungerburg2024 saatkond

Programm ja teostus

Uue Teatri 
loominguline
administratiivne
tehniline tiim
+ erikülalised

Esietendus

14. augustil 2024
Mereranna puhkekodus, Narva-Jõesuus

Kestus

5 päeva

[[month]]
Esietendus
Külaline
Tuuril
Viimane etendus
Lisaetendus
Broneeritud
Eriprogramm
Tasuta
Festival
Edasi lükatud
Kontsert
Kontsert ja pidu
Loeng
Avalik salvestus
Otseülekanne
Jääb ära

[[ playlist.event ]]

Vabu kohti: [[playlist.totals]]
[[ playlist.day | capitalize ]], [[ playlist.date ]] Kell [[ playlist.time ]] [[ playlist.address ]]
Välja müüdud