6+7+8 detsember 12.00–19.00 
 9 detsember 14.00–18.00 

Kunagi oli meil kohvik ja kassa avatud iganädalaselt: melu ja supp, kohv ja piletid. Siis tuli koroona ja inimesed jäid teatrist ära. Publiku kohtumine näitlejatega saalis ja enne etendust koogitükiga kohvikus küll taastus, kuid päevasel ajal kassasse ja lõunale tagasi ei tuldudki. Piletid kadusid internetti ja telefoni, varsti ka päevakassa silt ukselt. Aga nüüd – taastame neljaks päevaks meie lõunased kohtumised.

 Teatrikohvik
Imemaitsev soe lõuna, esmaklassilised vahujoogid ja isepärane külmlaud.


 Klubiliikme soodustus
Kassakampaania ajal kohtleme kõiki piletiostjaid klubiliikmetena. See tähendab, et teatrikassast kohapealt ostetud piletitele rakendub kassakampaania ajal automaatselt klubiliikme soodustus.

 Soodushinnaga aastapilet
Aastapilet kehtib ostmisest üks aasta ning tagab sissepääsu kõikidele Uue Teatri etendustele selle aasta jooksul. Jah, just kõikidele. Nii uuslavastustele, kui juba ammu repertuaaris olevatele menukitele. Võid oma lemmiktükki vaadata nii palju kordi, kui mängukava võimaldab. Trikk on ka, ikka – me ei saa aastapileti omanikele pakkuda alati sissepääsu eriprojektidele. Just sel põhjusel ei mahu PRAKTILINE EESTI PIDULAUD ja HUNGERBURG2024 aastapileti sisse, kuid kõik muud lavastused on esindatud. Aastapiletiga targalt toimetades hoiab kokku (et mitte öelda teenib) varanduse, sest kassakampaania ajal on aastapilet teatrikassas kohapeal saadaval vaid 90€ eest. Tavatähenduses on see 4 piletit, ent aastapiletiga võib megafänn jõuda ka 90-le etendusele.


 Füüsiline kullakarva kinkekaart
Tartu Uue Teatri kinkekaart on neile, kes on kindlad Uue Teatri kvaliteedis, kuid on lasknud endal pea sassi ajada programmi kvantiteedist. Ja hullumeelsest kommunikatsioonist. Kord pole pealkirju, siis pole etendusi ja siis nad tulevad uudissõnadega välja. Kõik on okei. Ei pea otsustama täna. Täna võib osta kuldse kinkekaardi. Kauni, soliidse, kingitava — sellise, mis kehtib terve aasta ja rakendub nii uutele kui vanadele lavastustele ja ka eriprojektidele. Isegi teatrikohvikus võetakse teda vastu.


 Hungerburgi saatkond
Mis on kobarlavastus? Millist lavastust ma vaatama pean? Milline päev kõige parem on? See on imelihtne tegelikult, aga seda on palju kergem selgitada tassi kohvi, kausi supi või pitsi konjaki kõrvale. Juhuslikult kõiki neid saab meie teatrikohvikust kassakampaania ajal ja juhuslikult oleme olemas, et tutvustada HUNGERBURG2024 olemust, programmi ja struktuuri, andma selgitusi ja soovitusi. Ja muidugi, müüa ka pileteid. Kui mitte kohe, siis kinkepileti abil, hiljem (kui neid hiljem on).