Me tegime aastapileti. Selle piletiga saab terve aasta vältel piiramatult teatris käia. Süsteemilt pisut nagu Netflix, aga teatris käimise võlu ja hõng siiski säilib, ainult planeerimine läheb lihtsamaks.


Kuidas see siis käib?

Aastapilet maksab 120 eurot/ 
Pilet kehtib alates ostmise kuupäevast ühe aasta. Selle aja jooksul võib Tartu Uue Teatri etendusi piiramatult külastada. Tavaliselt esietendub meil hooaja jooksul umbes 4 uuslavastust, aga hooajapiletiga saab külastada kõiki mängukavas olevaid etendusi, nii uusi kui ka eelmistel hooaegadel esietendunuid. Olenevalt hooajast on mängukavas tavaliselt 6-10 erinevat lavastust, mille hulgast valida.

Kutsed uuslavastustele/ 
Aastapiletiga on koht automaatselt broneeritud kõigi uuslavastuste 2. etendusele. Soovi korral saab broneeritud kuupäeva muuta ja tulla endale sobival ajal. Juba varasematest hooaegadest mängukavas olevatele lavastustele automaatselt kohta broneeritud ei ole, kuid seda saab soovi korral ise teha. Silmas tuleb aga pidada seda, et broneeringut saab teha vabade kohtade olemasolul kaks nädalat aega enne etendust. Vabade kohtade olemasolul võib ka sobival kuupäeval lihtsalt teatri uksest sisse jalutada ja ilma igasuguse eelbroneeringuta etendust vaatama tulla.

Aastapilet kehtib kõigil Tartu Uue Teatri sündmustel/
Aga ei kehti Uue Teatri eriprojektide (näiteks majast väljas toimuvad lavastused, suuremad koostööprojektid vms) ja samuti ei kehti majas toimuvate külalisetenduste puhul. Küll aga on aastapileti omanikud kutsutud kõigile teatri korraldatud tähistamistele, näiteks hooaja lõpupeole ja muudele samalaadsetele sündmusetele.

Hooajapilet on nimeline/
See tähendab, et pilet kuulub ainult ühele isikule ja ei ole pärandatav pereliikmetele, sõpradele, sugulastele, lemmikloomdele või muudele juhututtavatele.


Aga kui midagi juhtub?

Kui etendus jääb ära/ 
saab koha broneerida mõnele järgmisele sobivale etendusele või tulla vabade kohtade olemasolul ilma eelbroneeringuta etendust vaatama muul ajal.

Kui teater vahepeal kinni pannakse/ 
siis pikeneb aastapileti periood sellesama perioodi võrra, kui teater kinni on olnud.

Kui etendus küll toimub, aga pole võimalik planeeritud kuupäeval tulla/ 
siis saab oma broneeringu tühistada ja sobivaks ajaks uue broneeringu teha. 


Kuidas seda saab?

Aastapileti ostmiseks palume kirjutada piletid@uusteater.ee
Aastapileteid on müügil piiratud arv.