Pilet.uusteater.ee / ostutingimused

Tähelepanu!

Soodustus kehtib: ITIC / ISIC / õpetajad / õpilased / tudengid / pensionärid / Eesti Teatriliidu liikmed / Eesti Näitlejate Liidu liikmed

Soodustused kehtivad koos soodustust tõendava dokumendiga.

Meie kodulehelt ostes ja seal end kasutajaks registreerides on piletitel soodushinnad!

Toetajapilet. Kõigile Tartu Uue Teatri etendustele on võimalik osta toetajapilet. Toetajapiletid maksavad kas 30 või 50 eurot ning on mõeldud, nagu tema nimigi ütleb, teatri toetamiseks.

Kinkepilet. Kassas on müügil meie kinkekaardid väärtuses 15, 30 ja 50 eurot. Vajadusel on võimalik puudujääv osa summast sularahas juurde maksta. Kui valitud piletite väärtus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vahet ei tagastata.

Müügil on meie lavastuste näidendiraamatud ja plakatid.

Teatril on õigus teha muudatusi mängukavas ja osatäitjate koosseisus. Muudatustest anname teada kodulehel. Kui jätate piletit ostes meile oma kontaktandmed, saadame info oluliste muudatuste kohta teie e-posti aadressile.

Juhul kui etendus jääb ära, ostetakse piletid ühe nädala jooksul tagasi, muudel juhtudel pileteid tagasi ei osteta ning ümber ei vahetata.

Etendusele õigeks ajaks kohale jõudmine on piletiostja oma vastutus. Hilinejad ja alkoholijoobes teatrikülastajad etendusele ei pääse. Teater ei kompenseeri kasutamata jäänud pileteid.

Etenduse jäädvustamine ilma eelneva teatri nõusolekuta ei ole lubatud.  

Broneeringud

Telefon +372 56 755 977

E-post: piletid@uusteater.ee

Väljaostmata broneeringud vabanevad automaatselt 7 päeva enne etenduse toimumist, grupitellimused 14 päeva enne etendust.

Ostmine

 • Vali lavastus.
 • Vali sobiva kuupäevaga etendus.
 • Logi sisse või jätka anonüümse ostjana.
 • Vali sobiv piletitüüp.
 • Kui vastav võimalus on olemas, sisesta lahtrisse sooduskood.
 • Vali saaliplaanis istekoht ning kliki “osta pilet”.
 • Sisestage lahtrisse e-posti aadress, kuhu piletid saadetakse.
 • Kui olete sisse loginud oma kasutajaga, on teie e-post eelnevalt salvestatud.
 • Kontrolli ostukorvi sisu ja vali tasumiseks sobiv pank.
 • Logi internetipanka sisse ning tasu ostu eest.
 • Vajuta “tagasi kaupmehe juurde”.
 • Piletid saadetakse automaatselt teie poolt sisestatud e-posti aadressile.

Tellimuse eest tasumine (makseviisid)

Veebipoes saab oste sooritada eurodes (€). Maksmine internetipangas käib koostöös Maksekeskusega, mis võimaldab lihtsalt ja turvaliselt maksta interneti kaudu tehtud ostude eest.

Privaatsustingimused

Privaatsustingimused reguleerivad käesoleval leheküljel toetuse tegija andmete haldamist. Andmete töötleja on MTÜ Uus Teater (registrikood: 80310536, asukoht: Lai 37, Tartu 51005, edaspidi Töötleja). Andmeid töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega.

Töötleja tagab, et tema serverid kus isikuandmeid hoitakse ja andmevahetusprotokollid on turvalised ja kaitstud vastavalt isikuandmete kaitse seadusega.

Töödeldavad isikuandmed on andmed, mis esitatakse, kui sisestatakse andmeid pangaülekande tegemisel. Sellisteks andmeteks on nt nimi, e-posti aadress, telefoni number ja makse teostamiseks vajalikud muud andmed.

Isikuandmeid töödeldakse üksnes ostu tegemise teostamise eesmärgil ja ühisrahastuskampaania tulemusest teavitamise ning ostu kättetoimetamise eesmärgil. Töötleja hoiab toetaja isikuandmeid saladuses ja järgib isikuandmete kaitse seadusest tulenevaid nõudeid. Töötleja ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele rohkem, kui see on minimaalselt vajalik ostu kättetoimetamise osutamiseks.

Andmeside toetaja ja maksekeskuse vahel makse sooritamiseks on krüpteeritud, mis tagab toetaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Töötlejal puudub ligipääs toetaja konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.

Lisainfo

Küsimuste ja ettepanekutega võib pöörduda: piletid@uusteater.ee
Uus Teater MTÜ, Lai 37, Tartu 51005
mob: (+372) 56 755 977