Nähtavus ja kuuldavus / Meie saalides toimub etendusi nii määratud istekohtadega, mida on võimalik piletit ostes valida, kui vabade istekohtadega, mida on võimalik koha peal valida. Siiski on saalid piisavalt väiksed, et nähtavus ja kuuldavus on ühtviisi hea igalt istekohalt. Nägemis– ja kuulmislangusega inimestel soovitame osta piletid esimestesse ridadesse, vabade istekohtadega etendustel teavitada soovist kassat, kes broneerib kohad teie eest. Muresid ja soove võib alati kassaga arutada piletid@uusteater.ee / 5675 5977

Hetkel ei ole meie repertuaaris kirjeldustõlke või subtiitritega etendusi ega ja silmusvõimendi lahendust, kuid töötame selle nimel, et seda võimalust tulevikus pakkuda.


Ligipääsetavus ratastooliga või liikumisraskustega teatrikülastajatele / Ratastooliga ning teatripoolset tuge vajavatel liikumisraskustega teatrikülastajatel palume enne tulekut võtta aegsasti ühendust piletid@uusteater.ee / 5675 5977. 

Teatrimaja suurde saali pääseb ratastooliga hoovi poolt läbi tehnilise sissepääsu; väike saal asub poolkorrusel, kuhu iseseisev juurdepääs ratastooliga puudub, ent anname endast parima, et aidata kõik külastajad teatrielamuseni. Andke oma tulekust julgelt märku.