Mul on Hungerburg2024 pass või piletid, aga mis edasi? Kus ma magan, kas lageda taeva all?
See on ilmselt ka võimalik, kui on selline soov. Lisaks sellele on Narva-Jõesuus 4 suurt spaad, aparthotell, puhkeküla, karavaniparkla, mitmeid kohalikke majutusveidrusi ja arvukalt airb'n'b-sid. Tartu Uue Teatri partner on Noorus, kellel on kohapeal kaks spaad, Noorus ja Liivarand. Kiirematele passiostjatele on Noorus teinud sooduspakkumise, mille kohta on info allpool.

Soodustusega majutus Nooruse hotellides Narva-Jõesuus kogu Hungerburg2024 ajaks
40 esimese Hungerburg2024 passiostuga pakub Narva-Jõesuu hotellikett Noorus oma hotellides Noorus Spa ja Liivarand Spa 5-päevast majutust 25% soodustusega. Broneerimine toimub sooduskoodiga, mille saamiseks saab soovi avaldada passi ostmisel Fientas. Tubade arv on piiratud. Broneeringu väljaostmine toimub 2024. aastal.

Aga Mereranna puhkekodu on ju ka hotell?
Mereranna puhkekodu on olnud läbi ajaloo sanatoorium, hotell ja hiljuti veel ka hostel. Ka praegu on näha teises korpuses hinnasilte, kuid omanik ütleb, et äritegevust ei toimu. Kui see peaks vahepeal siiski taastuma, anname sellest siinkohas kindlasti teada.

Mis siis, kui kõik majutus Narva-Jõesuus otsa saab, aga mul on ikkagi pilet?
Siis aitavad hädast välja Narva majutusasutused, mis asuvad vaid 15km kaugusel. Muide Narva ja Narva-Jõesuu vahel sõidab täna tasuta bussiliin (kui see vahepeal muutub, anname teada). Lisaks käib suviti kahe linna vahel regulaarne jõelaev. Alati on võimalik ka teatriga ühendust võtta ja me saame vaadata, kas saame kuidagi aidata.

Tutvu erinevate majutusvõimalustega Narva-Jõesuus