Piletiostmisel oled nõustunud ostutingimustega ja mh sellega, et teater ei osta toimuvate sündmuste pileteid tagasi. Sellele vaatamata mõistame, et praeguses keerulises olukorras võib tulla kõigil ette ootamatusi, mistõttu anname endast parima, et leida meile mõlemale sobiv lahendus. 

Palume, et kõiksuguste murede või tõrgete korral võtaksite kassaga ühendust enne etenduse algust — 
piletid@uusteater.ee või 5675 5977 (pea ka silmas, et vahetult enne etenduse algust ei pruugi olla võimalik kassatelefonile igal hetkel vastata). Kasutamata pileteid etendusejärgselt me enam vahetada ei saa.

Kui oled haige või eneseisolatsioonis /
Haigestumise, haiguse kahtluse või eneseisolatsiooni korral anna sellest teatrile teada enne sündmuse algust telefonitsi või e-posti vahendusel ning anname endast parima, et pilet ümber vahetada. Teater ei osta toimuvate sündmuste pileteid tagasi ning ei vaheta kasutamata jäänud pileteid ümber etendusejärgselt. 

Kui oled vaktsineerimata /
Alates 25.10.2021 ei ole meil õigus vaktsineerimis- või läbipõdemistõendita teatrikülastajaid saali lubada. Mõistame, et muudatus jõustus väga kiiresti ja sellega ei osanud keegi piletit ostes arvestada . Enne 25.10.2021 ostetud piletid vahetame samas väärtuses paindliku kehtivusajaga kinkekaardi vastu. Oleme tänulikud, kui saate oma teatrikülastuse lükata tulevikku, kuid kui see pole võimalik, siis toimub piletite tagasiostmine vastavalt Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti juhendile, mis on leitav SIIT.

Kui tunned, et praegu ei ole parim aeg avalike sündmuste külastamiseks /
Mõistame ja ei pane pahaks. Võttes kassaga ühendust enne etenduse algust, anname endast parima, et tõsta teatripilet ümber mõnele paremas tulevikus toimuvale etendusele.

Hoiame kokku /
Alati.