kino | kontsert 
 16 august 22:00
 SISEHOOV | 
 
nb! | toimub vabas õhus  

 afterspaa piletid on peagi müügil Fientas

Režissöör

IVAR PÕLLU


Muusika

MODULSTEIN


Partner

ELEKTRITEATERMida me peame puhkuseks? Enamasti uusi elamusi. Uued kohad, uued inimesed, uued maitsed, uued vaated. Või kui mitte uus, siis vähemalt ilus. Ilusad kohad, ilusad inimesed, ilusad vaated. Või kui mitte ilus, siis omapärane. Omapärased kohad, omapärased inimesed, omapärased maitsed, omapärased vaated.

Me peame puhkuseks seda kõike, nende kõikide kollektsioneerimist, justkui mittepuhkusel me ei saaks midagi kogeda. Nii muutub puhkamine tihtipeale kogemuste jahiks, kus kogemiseks ja nautimiseks aega jääb napilt. Heal juhul jõuad öelda "ooh" ja teha pilt või video, et siis hiljem vaatad.

Mida ma siis tegelikult tegin, saamegi teada hiljem, kui hakkan vaatama pilte ja videosid. Need on nagu unenäod. Kas ma tõesti olin seal? Ma olen justkui seal olnud, aga see koht oli palju ilusam. Mälestusi justkui polegi, on meie endi kinnipüütud unenäod. 

Sellistest unenägudest koosnebki puhkekodu majutuskorpuse seinale näidatav kollaažilik filmieksperiment. Vaid 1 kord, vaid Narva-Jõesuus, koos live-helindamisega.