kino |  
 16 august 22:00
 SISEHOOV | 
 
nb! | etendus toimub vabas õhus  

 afterspaa piletid on peagi müügil Fientas– mis on mapping?

…Teatri valdkonnas viitab mõiste "mapping" tavaliselt videoprojektsioonitehnikale, kus projektor kasutab arvutigraafikat või videosid, et projitseerida pilte või kaarte lavale, näitlejatele või lavakujundusele. See on visuaalne tehnika, mis täiendab lavastust, muutes sündmused ja keskkonnad veelgi elavamaks.

Teatrikaardistamine võib hõlmata mitmeid tehnikaid, sealhulgas:

  1. Protseduuriline kaardistamine: Kasutatakse arvutiprogramme, et projekteerida graafika otse vastavalt kindlale algoritmile või loogikale.

  2. Video kaardistamine: Kaamerad salvestavad reaalajasündmusi ja projitseerivad need laval olevatele pindadele, luues seeläbi dünaamilise visuaalse kogemuse.

  3. Objektide kaardistamine: Mõnel juhul võivad kaardiobjektid olla füüsilised esemed, näiteks ruudustikud, mis on paigutatud lavale, ja neile projitseeritakse pilte.

Teatrikaardistamine on saanud populaarseks tehnikaks, mis võimaldab teatrilavastajatel ja kunstnikel lisada loomingulist visuaalset mõõdet oma etendustele. See võimaldab luua mitmekülgseid keskkondi, muuta atmosfääri ja edastada narratiivi mitmekesisel moel.

– ma tõstan selle sinna