Tartu Uus Teater+Kompanii NII esietendus! PÕLETATUD VÄLJADE HURMAA

12. märtsil esietendub Tartu Uues Teatris Renate Keerdi uuslavastus PÕLETATUD VÄLJADE HURMAA

Renate Keerdi uuslavastus “PÕLETATUD VÄLJADE HURMAA” tõotab žanriliselt tulla füüsilis-psühhedeelne sisekaemuslik tragöödia koomilis-poeetilises võtmes. Või vastupidi. Kõik oleneb vaatenurgast.

Renate Keerd on vabakutseline koreograaf ja lavastaja, kes on oma lavastusi esitanud paljudel teatri- ja tantsufestivalidel Euroopas, Skandinaavias ja Aasias. Oma viimases lavastuses “Pink Flamingos, Crazy Horses”, mis on loodud kahasse koos Hispaania lavastaja ja koreograafi Maria Ibarretxega, astus Renate taas üle mitme aasta lavale ka etendaja rollis. Renate on pälvinud kahel korral Eesti sõltumatu tantsuauhinna Philip Morris Eesti kui Aasta Läbilööja ja Aasta Tegija. 2006. aastal asutas Dreek Stuudio ja 2012. aastal oma füüsilise teatri trupi Kompanii Nii, millel on oma kindel põhituumik, kuid millele etenduseti võivad lisanduda ka külalisesitajad.

Kompanii Nii avalavastus „PUNG“ pälvis Eesti teatrimaastikul palju positiivset vastukaja ja oli ühtlasi ka Eesti teatriauhindade nominent parima tantsulavastuse kategoorias. Kompanii Nii teine lavastus „PURE MIND“ sündis 2013. aastal koostöös Tartu Uue Teatriga, ja valiti ka Eesti teatrifestivali Draama 2014 põhiprogrammi. Uuslavastus valmib taaskord koostöös Tartu Uue Teatriga ja esietendub 12. märtsil.

Rohkem infot lavastuse kodulehel
Jaga

Vaata lisaks

Registreeri