Tartu Postimees: Tartu Uus Teater teatas eribussi liikumisest

Tartu Postimees, 15.12.2021

Tartu Uus Teater andis teada, et paika on pandud eribussi liikumisgraafik. See hakkab Peipsiveere vabaõhulavastuse «Serafima + Bogdan» vaatajaid sõidutama etendustele Kolkjasse ja tagasi Tartusse. Eribuss liigub reedestel ja laupäevastel etendusepäevadel ehk 5., 6., 12., 13., 19. ja 20. augustil. Piiratud arv eribussi pileteid on nüüd müügil Piletilevis.

«Tartu-Kolkja-Tartu buss on asendamatu võimalus neile, kel oma transpordivahend puudub, kuid mitte ainult,» kommenteeris teatri produtsent Maarja Mänd. «Meie eribussidele võib mõelda ka kui parkimispiletile, mis võimaldab auto mugavalt Tartusse jätta ning muretult bussiga sõita otse etenduspaika ja pärast samast tagasi. Nii jääb ära parkimiskoha otsimine, mis võib jääda etenduspaigast kilomeetri või rohkema kaugusele.»
Männi sõnul on see ka hea võimalus kaugemalt tulnutele, kes on jäänud elamusööbimise broneerimisega Peipsiveerel hilja peale ja saavad öömaja Tartu majutusasutustest. «Rääkimata sellest, et augustiõhtud võivad päris jahedaks kiskuda, mistõttu ei pea eribussiga tulnud teatrikülastajad külmarohust loobuma,» lisas ta. TPM
 
Jaga

Vaata lisaks

Registreeri