Pressiteade: Tartu Uus Teater lükkab maikuu etendused sügisesse ja jätkab suvelavastuse ettevalmistustega

Pressiteade, Tartu Uus Teater, 27.04.2020

Tartu Uus Teater lükkab maikuu etendused sügisesse ja jätkab suvelavastuse ettevalmistustega

Nüüdseks on selge, et eriolukord riigis ei lõpe aprilliga ning tavapärane etendustegevus ei taastu veel kuid. Sellega seoses on Tartu Uus Teater edasi lükanud maikuu etendused ning töötab sügisese mängukava kallal. Kõik ostetud piletid kehtivad järgmise hooaja jooksul, keegi ilma ei jää.

Senini käivad suvelavastuse “Serafima+Bogdan” ettevalmistused. Loodame, et kõikide inimeste, sh meie teatripubliku panus kriisist väljatulemiseks kannab vilja, et praegune lahusolemine toob meid augustiks jälle kokku ning etendused toimuvad väljakuulutatud kuupäevadel. Hoiame teid kursis.

Et kokkusaamine teatrisaalis on muutunud nii haavatavaks, on Tartu Uus Teater välja töötamas ka uusi teatrivorme, et siiski edasi suhelda, mis ka ei juhtuks. Värskeid uudiseid sel teemal saame jagada ehk juba maikuus.

Seni kuni teatrisse veel kokku tulla ei saa, on teatrisõpradel võimalus teatrit toetada ostes Uue Teatri veebipoest. Poes on saadaval teatri kinkekaardid, raamatud, plaadid, särgid, kotid ja nokatsid. Veebipood asub: www.uusteater.ee/pood
 
foto: Mana Kaasik

Jaga

Vaata lisaks

Registreeri