Tere, armsad!

Selge see, et meie publik ei oskagi igavust tunda. Ometigi on käes aeg, kus olla kodus oma kallitega ja tegeleda asjadega, milleks pole juba ammu olnud aega. Ehkki viirus on ohtlik, on selles olukorras ka meeldivaid külgi. Usume, et see periood on tulnud, et midagi muuta, meis endis ja ehk ka ühiskonnas. Kasutame seda aega, et järele mõelda. Kasutame seda aega, et tunnetada oma piire ja vajadusi. Võib-olla on selles perioodis midagi, mida kaasa võtta? Võib-olla saame sel perioodil aru, mida me päriselt vajame ja mida tegelikult mitte?

Kui aga teatriigatsus ja eriti Tartu Uue Teatri igatsus suureks läheb, siis selle leevenduseks, aga ka lihtsalt heaks meeleks, pakume iga nädal vaadata üht meie mängukavast lahkunud lavastust. Õigemini selle ülesvõtet. 

* Viimaseks ülesvõtteks, mida eriolukorra ajal näitame, on Renate Keerdi autorilavastus TAHE (lavastuse infot vaata siit), mis oma absurdihõngulises kurbmängus on sotsiaalse distantseerumise ajastul äärmiselt sobilik enesesse süüvimist soodustav teos. Laval Kompanii Nii trupp koosseisus: Liisa Tetsmann, Gerda-Anette Allikas, Taavi Rei, Riho Vahtras. 

Salvestust saab vaadata kuni 30. aprilli hilisõhtuni.