Osta pilet Uue Teatri kodulehelt 

Hind: 19€/15€

Initsiatiiv

KADRI NOORMETS

Koostöös

IVO REINOK, ANDRES LÕO, AARE PILV,
KARL MARKEN, TANEL RUSS,
MARIE KLIIMAN, JANA SOLOM

Esietendus

12. aprill 2019


Rääkides õigekeelsussõnaraamatute suhtelisusest ning osutades meie kaasajas esinevate sõnade, mõistete, nähtuste isedefineerimise olulisusele – definitsioon kui alati mitmus ja mitte õige-vale vastuse mustrisse kuuluv aines, defineerimine kui omavastutus.
See lugu puudutab komplekte, milledeni oleme jõudnud me ise, komplekte, mida võime vaid aimata, komplekte, mida serveerivad süsteemid ning komplekte, millest neil aimugi pole. Lugu on armastusväärne ning võib olla avatud ka etendusvälisel ajal, millalgi päeval.

Käesolev lavastus algas 2016. aasta sügisel, mil esietendus kadrinoormetsa “tõotatud maa”, mille kavalehe pealkiri oli “mobiilsed definitsioonid”. Kavalehe tekst avaldati mõne kuu pärast ka ajakirja TeMuKi avaveerus. Tekst andis proovide käigus üles kerkinud sõnadele ja üldtuntud mõistetele omapoolsed seletused - mobiilsed definitsioonid. Lavastusprotsess jätkus sama aasta hilissügisel, kui Tartmusis avanesid kadrinoormetsa “hüljatud arhitektuuri momendid”. Sel hetkel tulid mängu ruumi neljas seinas paiknevad erinevad diivanid. Järgmine samm oli 2017. aasta sügisel, mil kadrinoormetsa “maandatud tõotuse” meeskonnaga liitusid Ivo ja Andres. See tähendas põlvist nõrgaks võtvat huumorit, mis kunagi ei hüüa tulles ning mis alati jääb kulisside taha, meie vaimule toiduks.  

Initsiatiiv

KADRI NOORMETS

Koostöös

IVO REINOK, ANDRES LÕO, AARE PILV,
KARL MARKEN, TANEL RUSS,
MARIE KLIIMAN, JANA SOLOM

Esietendus

12. aprill 2019


[[month]]
Esietendus
Külalised
Tuuril
Viimane etendus
Lisaetendus
Draama2018
Eriprogramm
Tasuta
Jääb ära

[[ playlist.event ]]

Vabu kohti: [[playlist.totals]]
[[ playlist.day | capitalize ]], [[ playlist.date ]] Kell [[ playlist.time ]] [[ playlist.address ]]
Välja müüdud