Hoia vahet /
Hoia vahet teiste teatris viibivate inimestega: varu piisavalt aega teatrisse tulemiseks ja sealt minemiseks, et vältida ummikuid kassas, tualettides, garderoobis, saalis ja kohvikus. Panustame omalt poolt, et kõigil oleks piisavalt ruumi, kus olla – eraldi koos või koos eraldi.

Puhasta käsi /
Teatris on olemas kõik võimalused kätepesuks ning käte desinfitseerimiseks on vahendid maja ja saalide sissepääsude ja tualettide juures, kassas ja kohvikus ning publikuruumides. Puhastame ja desinfitseerime ühiskasutatavaid ruume ja puutepindu vastavalt Terviseameti juhenditele.

Kanna maski /
Eestis kehtib avalikes siseruumides maskikandmiskohustus alates 12. eluaastast, nii ka teatris. Maski ei tohi asendada suu ja nina katmisega salli, krae, visiiri või muuga. Juhul, kui inimesele on maskikandmine tervislikel põhjustel vastunäidustatud, peab ta seda kinnitama vastava arstliku tõendiga. Teatrikassast on võimalik osta korduvkasutatavaid teatrisümboolikaga riidemaske ja ühekordseid kaitsemaske kohekasutamiseks.

Haigena püsi kodus / 
Kui tunned end halvasti, jää eelkõige enda ja siis teiste pärast koju. Palume ka eneseisolatsiooni reeglitesse suhtuda täie tõsidusega ning vastava korralduse puhul teatrisse mitte tulla.

Armastus /
Ükski ärajääv sündmus, edasilükatud etendus, muudetud istekoht või ümbertõstetud pilet ei ole niisama. Teatri kõige tähtsamaks prioriteediks on meeskonna, lavajõudude ja teatrikülastajate tervis, ohutus ja heaolu. Mõnikord peame selleks tegema ebapopulaarseid otsuseid. Loodame, et me ei kaota selle käigus sõpru.

Vaata lisaks / 
Ohutult teatris: Korduma Kippuvad Küsimused
Piletite ümbervahetamise kord
Hetkel kehtivad piirangud