NB! Lähtudes 19.10 valitsuse pressikonverentsist, võib eeldada, et testimise võimalus ei kehti alates 25.10.2021. Viide uudisele on SIIN.

Covid-19 sertifikaadi puudumisel on tervetel vaktsineerimata teatrikülastajatel võimalik tõendada oma tervist negatiivse PCR testi või antigeeni testiga, mis on tehtud kvalifitseeritud teenusepakkuja juures, kes väljastab testitulemuse kohta tõendi. 


Tartu Uues Teatris ei korraldata kohapealset testimist teatrikülastajate ja –töötajate turvalisuse huvides, seetõttu palume veenduda oma tervises enne teatrisse tulekut. 

Ülevaate testimisvõimalustest Eestis leiab lehelt koroonatestimine.ee, kontrollitud enesetestimine on võimalik ka paljudes apteekides. Koostöös Confidoga kehtib Tartu Uue Teatri külastajatele Confido testimispunktides antigeenitesti soodushind 17€ (tavahind 49€).

Üldjuhul võtab testimine aega kuni 20 minutit ning testitulemused kehtivad 48 (antigeeni test) kuni 72 tundi (PCR test). Testi kehtivusaeg on sisestatud tõendil olevasse QR-koodi, mida kontrollitakse koos piletiga teatris. Saatekirjata koroonatest on tasuline ning selle eest tasub teatrikülastaja.

Sooduskoodiga antigeeni test Confidos

Koostöös Confidoga on Tartu Uue Teatri publikul võimalik teha antigeeni test soodushinnaga 17€ (tavahind 49€). Sündmusele pääsemiseks peab negatiivne test olema tehtud mitte rohkem kui 48 tundi enne selle algust. 

Sooduskoodi saamiseks ning edasisteks juhisteks aja broneerimisel palume piletiostjatel võtta ühendust teatrikassaga aadressil piletid@uusteater.ee


COVID-19 enesetestimine teenus apteekides

Mitmed apteegid pakuvad täna tasulist COVID-19 enesetestimise teenust apteegitöötaja juhendamisel. Negatiivse testi tulemuse korral väljastatakse tõend, mis kinnitab, et test on läbi viidud apteegis ja selle tulemus on negatiivne.

Teenust pakuvad nt Apotheka, Benu ja Euroapteek. Oma lemmikapteegis testimiseks pöörduda otse apteeki ning veenduda, et negatiivse testitulemuse korral väljastataks vastavasisuline tõend, mida kontrollitakse teatris.

Tartu Uuele Teatrile lähimad enesetetimise teenust pakkuvad apteegid on Raekoja Apteek (Apotheka), Kaubamaja Apteek (Apotheka) ja Tartu Küüni Apteek (Euroapteek). Testimine maksab olenevalt apteegist ligikaudu 20€, vajalik on eelbroneerimine.


***

On hea tava, et teatrisse tullakse tervena, vastavalt Vabariigi Valituse korraldustele on teatrikülastajatel kohustus seda ka tõendada. Tartu Uus Teater lähtub oma tegevuses sündmuse ajal riigis kehtivate avalike sündmuste toimumise reeglitega.